Що ховається за кухонними фасадами: топ-3 вбудованої техніки

08 сентября 08:40 425 0
Що ховається за кухонними фасадами: топ-3 вбудованої техніки
Бізнес

Дизайн сучасних побутових приладів дуже привабливий. Виробники роблять усе можливе, аби пристрої органічно вписувалися у будь-який інтер'єр. Багато компаній навіть додають ручки різьблених округлих форм у прованському стилі. Та люди все одно бажають приховати побутову техніку за фасадами кухні, особливо власники осель у дорогому мінімалістичному стилі.

Які прилади найчастіше ховають у шафах? Про це ми спитали експертів магазину електроніки та побутової техніки “Ельдорадо”.

Витяжка

Вбудований тип витяжки підходить для власників невеликих кухонь і тих, хто бажає максимально приховати техніку за гладкими фасадами. Пристрій встановлюється на дно шафи з дверцятами над варильною поверхнею.

“Якщо обладнання встановлене правильно й закрите шафою кухонного гарнітура, розгледіти його можна, тільки нахилившись над плитою – буде видно решітку входу”, – відзначили експерти.

Витяжка стає непомітною – видимим лишається лише торець з підсвічуванням та меню керування. Стосовно вартості: ціни на витяжки, які вбудовуються у шафу, починаються від 1349 грн. Це дешевше за купольні та острівні, так що це ще й вигідне придбання для домашнього господарства.

Посудомийка

З вбудованою посудомийкою господиня вигадує додаткові 45 або 60 см робочої поверхні. Оскільки прилад вбудовується під стільницю, її цілісність не порушується. Зазвичай посудомийну машину встановлюють поруч з мийкою, щоб не тягнути труби подачі та зливу води далеко. Білосніжна поверхня машинки, що стоїть окремо, швидко стане непридатною у “польових” умовах, адже поруч з мийкою найчастіше відбуваються основні етапи приготування їжі.

Що стосується вартості, вбудована техніка не дуже відрізняється за ціною та зберігає всі опції, тільки панель керування винесена на верхню частину дверцят.

Важливо простежити, щоб прилад якісно та надійно вмонтували. Бо багато моделей після закінчення миття автоматично різко відкидають дверцята на режим сухої сушки.

Холодильник

Найбільший прилад кухонного комплекту по можливості намагаються заховати за фасадами. Завдяки цьому виходить витримана в єдиному стилі кухня, з якої не вибивається величезна біла або кольору металік шафа. Вартість такого пристрою вища, ніж на моделі, що окремо стоять. Та й місця всередині них трохи менше через необхідність обшивати прилад МДФ (ДСП, деревом) врівень з усім гарнітуром. Доведеться пожертвувати місцем для зберігання харчів.

Однак якщо на кухні є ніша у стіні, або її можна оформити, зробивши невелике перепланування, холодильник ставлять у заглиблення. Тоді він не так впадає в око, й практично не виб'ється з єдиного стилю, якщо фасади будуть в тон корпусу (білий, сірий, чорний).

Не має значення, який стиль ви вибрали для облаштування кухні. Максимально естетичний інтер'єр вдасться зробити, тільки використовуючи вбудовану техніку. Так жодна деталь у приміщенні не буде виділятися на загальному тлі.

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно