Про роботу таксистом: чому варто починати прямо зараз

17 сентября 10:44 547 0
Про роботу таксистом: чому варто починати прямо зараз
Бізнес

Щодня тисячам людей доводиться добиратися з однієї точки міста в іншу, щоб потрапити на роботу, навчання, весілля, співбесіду або куди-небудь ще. Справ у кожного багато, нерідко трапляються запізнення, які часто збігаються з поганою погодою. Варто врахувати, що їзда в громадському транспорті (з урахуванням епідеміологічної ситуації) теж стала небезпечною. Тому не дивує, що багато хто користується послугами таксистів.

Зараз робота в таксі - це відмінна можливість вийти на новий рівень заробітку, особливо якщо у вас власне авто простоює без діла. З урахуванням збільшення потоку клієнтів з'являється і більше служб, у яких різні підходи до оплати. В середньому будь-який столичний таксист запросто може розраховувати на зарплату в районі 20 тисяч гривень, а досвідчені водії з дорогими машинами підбираються до позначки в 40.

Вимоги до транспорту і водія

Досить привабливі цифри, але потрібно враховувати умови. В першу чергу подумайте про ризики, пов'язані зі здоров'ям і коронавірусом. Потрібно розуміти, що авто замовляють різні люди. Саме тому мало мати досвід водіння, важливо бути досить фізично міцним, уважним, комунікабельним, неконфліктний. Критичні стресостійкість, витривалість, якщо мова про роботу в нічну зміну. Великий плюс, якщо ви розбираєтеся в людях і швидко орієнтуєтеся, як підлаштуватися, щоб клієнт залишився максимально задоволений поїздкою.

Крім того, важливо, щоб автомобіль відповідав вимогам, якщо плануєте їздити на особистому транспорті. Врахуйте:

  • рік виробництва;
  • клас машини;
  • зручність;
  • додаткові послуги, які можете надати.

Деякі цінують опцію куріння в салоні, іншим потрібна можливість перевозити на руках тварину, третім знадобиться крісло для дитини. Крім цього, потрібно пройти огляд авто, оформити ліцензію.

Обираємо службу для співпраці

Щоб влаштуватися на роботу, зараз досить надати детальну інформацію про себе і машину (з фото). Крім того, важливо відібрати найбільш перспективні служби у своєму місті, з якими ви будете співпрацювати, не турбуючись про виплати. Допомогти в цьому завданні можуть ресурси, пов'язані з пошуком вакансій.

Одним з таких є Jobs.ua, де представлені найцікавіші пропозиції, в тому числі й з категорії ВІП. Там розміщуються перевірені партнери з великих компаній. Якщо ви поки що не підібрали відповідну для себе пропозицію, то можна в кілька кліків зареєструватися на сайті, заповнити анкету і залишити її в розділі з водіями. Тоді роботодавець цілком можливо сам на вас вийде.

Купити дрони для ЗСУ
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно