У Чорноморську пройшла хода на честь Дня захисника

14 октября 05:11 1058 0
У Чорноморську пройшла хода на честь Дня захисника
Місто

14 жовтня, у День захисника України, в Чорноморську вшанували пам'ять загиблих в АТО і подякували ветеранам війни на сході.

Біля пам'ятного знаку Захисникам України пройшов молебен, а пам'ять загиблих ушанували хвилиною мовчання.

Вже п'ятий рік війна одягає в жалобу тисячі українських матерів. За роки воєнного конфлікту в зоні АТО загинули семеро чорноморців: Віталій Шум, Василій Пихтєєв, Артем Бац, Сергій Фомін, Едуард Савінов, Дмитро Горбунов та Андрій Батін

"Ми шостий рік без сина, і, мабуть, тільки зараз я можу сказати, що пишаюся ним. Душа завжди болітиме, а серце чекатиме", — ледь стримуючи сльози, поділилася Катерина Шум, мати першого загиблого на війні чорноморця Віталія Шума.

Усі присутні в унісон скандували "дякуємо" мамі загиблого захисника.

"В цей день накривають спогади. Ми списуємося з братами за зброєю, багато з яких ще досі там. Згадуємо, що було і наших загиблих братів, бо вони наші захисники нагорі", — розповів ветеран АТО Віталій з позивним "Ёж".

У 2017 році Віталій повернувся із зони АТО через тяжке бойове поранення, але успішно адаптувався. "Я намагався не занурюватися у себе, а шукати моральний вихід. Врятували работа", — згадує він.

Зараз Віталій найвідоміший барбер у Чорноморську, який прагне розвивати свою справу. Поділився він з Першим інформаційним і думкою щодо нинішньої ситуацією з розведенням військ:

"Я категорично проти розведення військ, тому що, як показала війна, жодна домовленість не була сприйнята і виконана з тієї сторони. Буде шкода, якщо ми втратимо кілометри землі, политі кров'ю наших бійців".

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно