День захисника України в Чорноморську

11 октября 10:20 520 0
День захисника України в Чорноморську
Анонси та оголошення

З 2014 року в Україні відзначають День захисника, присвячений кожному учаснику бойових дій, що захищають незалежність і суверенітет нашої країни. Щорічно 14 жовтня в Чорноморську збираються ветерани та волонтери, щоб вшанувати пам'ять полеглих у російсько-українській війні на Донбасі, а також нагадати всім, хто сумнівається, що "Чорноморська - це Україна!"

Цього року знаменна дата не стане винятком. Об 11:00 від будівлі муніципальної ради на пр-ті Миру, 33 розпочнеться марш під українськими прапорами. Організатори з ГО "Рапіра" закликають не використовувати під час ходи політичну символіку.

"Цей захід ми проводимо разом з представниками міської влади і мером Василем Гуляєвим. Але Марш захисників ні в якому разі не повинен бути використаний як піар-акція окремих політиків і партій. 14 жовтня - це один з небагатьох днів, коли всі ми об'єднуємося в своїй головній цінності, щоб показати, що Україна у нас одна ", - зазначили в ветеранській організації.

Хода пройде по проспекту Миру до площі Стребка, а звідти в сквер Праці до пам'ятного знаку в пам'ять про полеглих воїнів. Тут пройде церемонія покладання квітів і хвилина мовчання.

Не залишайтеся цього дня осторонь, і навіть якщо у вас не вийде взяти участь в спільному марші з захисниками нашого мирного життя, то знайдіть пару хвилин, щоб згадати про них, подякувати або принести букетик хризантем до пам'ятника

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно