Афіша заходів в Чорноморську до Дня захисника України

12 октября 08:17 777 0
Афіша заходів в Чорноморську до Дня захисника України
Місто

У Чорноморську, незважаючи на жорсткість карантину і ймовірні передчасні канікули в школах, триває передвиборча хвиля всіляких концертів і заходів.

Не встиг відгриміти в Приморському парку масштабний концерт від Юрія Крука, присвячений Дню визволення України, який відзначають лише за два тижні, як місто наповнилося афішами до Дня захисника України.

За день до свята, у вівторок, 13 жовтня, о 10.00 відбудеться церемонія покладання квітів у парку Праці біля пам'ятного знака "Полеглим за Батьківщину". Міська влада просить дотримуватися протиепідемічних вимог та карантинних обмежень.

У середу, 14 жовтня, в місті пройде традиційний Марш захисників України, організований ГО ветеранів АТО "Рапіра". У марші візьмуть участь ветеранські та волонтерські організації, а також всі бажаючі мешканці Чорноморська, які пам'ятають, що війна в Україні ще не закінчилася. На учасників чекають о 10.30 біля будівлі міськради і нагадують, що політична символіка на Марші заборонена, а маски і дотримання дистанції - необхідні.

О 18:00 біля Приморських сходів відбудеться кінопоказ фільму "Кіборги", організований політичною партією "Європейська Солідарність"

Міська влада нагадує про необхідність встановити державні прапори на адміністративних будівлях і в спеціально відведених місцях.

Ну а Перший інформаційний портал нагадує жителям Чорноморська про необхідність дотримуватися карантинних заходів. Число підтверджених діагнозів COVID-19 в місті продовжує зростати, тому не забувайте, що життя і здоров'я ваших близьких в ваших руках

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно