Підсумки районної учнівської олімпіади з української мови та літератури в 2023 році

18 декабря 02:50 771 0
Підсумки районної учнівської олімпіади з української мови та літератури в 2023 році
Місто

16 грудня у Чорноморську вперше відбувся районний тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології для учнів 7-11 класів, в якому взяли участь 114 школярів

В особистому заліку місця розподілилися таким чином:

7 класи

1 місце

  • Аліна Сеник, Южненський ліцей №3, вч. Степанова О.Р.

2 місце

  • Ірина Цісар, Чорноморський ліцей №4, вч. Алексєєнко Н.В.
  • Єлизавета Остра, Великодолинський ліцей №2, вч. Андрющенко В.М.
  • Павло Гаврилюк, Чорноморський ліцей №2, вч. Дмитришина З.В

3 місце

  • Анастасія Богуславська, Авангардівська гімназія, вч. Скидан О.О.
  • Анастасія Родкіна, Ноовдолинський ліцей, вч. Сторощук І.А.
  • Крістіна Нечипорук, Молодіжненський ліцей, вч. Шутова Т.А.
  • Анна Даниско, Павло Гаврилюк, Великодолинський ліцей №2, вч. Бородіна А.В.

8 класи

1 місце

  • Вероніка Брагар, Чорноморський ліцей ім. Шевченка, вч. Михайлова Т.Д.

2 місце

  • Еріка Бібер, Великодолинський ліцей №2, вч. Дзекіж Т.Ф.
  • Тетяна Перепелиця, Чорноморський ліцей №6, вч. Кривенок А.В.

3 місце

  • Ангеліна Морозенко, Чорноморський ліцей №7, вч. Фоміна С.А.
  • Дмитро Нечипуренко, Нерубайський ліцей №1, вч. Ткаченко Т.С.
  • Данило Пустомельник, Южненський ліцей №3, вч. Кузіна І.О.
  • Аліна Чернеженко, Маяківський ліцей, вч. Чуднецова О.А.
  • Вікторія Сарженюк, Калаглійський ліцей, вч. Богдан М.А.
  • Валерія Падурі, Олександрівський ЗЗСО, вч. Фролова Т.І.
  • Єлизавета Коберник, Чорноморський ліцей №7, вч. Кульчицька Є.П.
  • Валерія Мачинська, Малодолинський ЗЗСО, вч. Кондратова О.П.
  • Соф'я Хітрук, Малодолинський ЗЗСО, вч. Терещук Т.В.
  • Олександра Бахмутова, Великодолинський ліцей №1, вч. Вусата Ю.А.
  • Дар'я Шефурко, Петродолинський ліцей, вч. Магац Н.Р.

9 класи

1 місце

  • Анастасія Стоянова, Великодолинський ліцей №1, вч. Вусата Ю.А.

2 місце

  • Вікторія Лісовська, Йосипівський ліцей, вч. Гоноровська М.В.
  • Ангеліна Попадюк, Чорноморський ліцей №2, вч. Сухих О.В.
  • Наталя Алєксєєнко, Чорноморський ліцей ім. Шевченка, вч. Верготі Л.Т.

3 місце

  • Аліса Каташинська, Чорноморський ліцей №2, вч. Сухих О.В.
  • Владислава Грищенко, Першотравневий ліцей, вч. Мураховська С.В.
  • Мирослава Кірік, Чорноморський ліцей №1, вч. Морозюк Н.О.
  • Анастасія Мартиненко, Великодолинський ліцей №2, вч. Дзекіш Т.Ф.

10 класи

1 місце

  • Ганна Яцій, Чорноморський ліцей ім. Шевченка, вч. Михайлова Т.Д.

2 місце

  • Маргарита Предчук, Южненський ліцей №3, вч. Третьякова Л.Л.
  • Ольга Болтян, Чорноморський ліцей №2, вч. Дмитришина З.В.

3 місце

  • Олександра Капошко, Петродолинський ліцей, вч. Магац Н.Р.
  • Олена Гриньків Овідіопольський ліцей ім. Шевченка, вч. Кричківська С.Б.
  • Владислава Годзь, Першотравневий ліцей, вч. Кириченко Н.М.
  • Святослав Дмитренко, Великодальницький ліцей №1, вч. Гнатенко Н.О.
  • Олеся Грищенко, Чорноморський ліцей ім. Шевченка, вч. Перчеклій Т.І.
  • Катерина Єрьомич, Надлиманський ліцей, вч. Багнюк І.А.
  • Катерина Мініч, Овідіопольський ліцей ім. Шевченка, вч. Кричківська С.Б.
  • Вікторія Федорова, Калаглійський ліцей, вч. Дяченко І.В.

11 класи

1місце

  • Марина Волкова, Чорноморський ліцей №2, вч. Серьогіна Н.В.

2 місце

  • Поліна Тодорова, Чорноморський ліцей ім. Шевченка, вч. Перчеклій Т.І.
  • Олексій Бурлаченко, Чорноморський ліцей №2, вч. Серьогіна Н.В.

3 місце

  • Наталя Калініченко, Чорноморський ліцей №7, вч. Кульчицька Є.П.
  • Юлія Шульженюк, Южненський ліцей №3, вч. Третьякова Л.Л.
  • Іван Дутов, Великодальницький ліцей №1, вч. Павула Н.М.
  • Ірина Корінь, Овідіопольський ліцей ім. Шевченка, вч. Ройченко О.А.
  • Дмитро Боляк, Доброолександрівський ліцей, вч. Бойчук Н.І.
  • Віталіна Троян, Овідіопольський ліцей, вч. Сапіга С.В.
  • Анна Мураховська, Першотравневий ліцей, вч. Козловська С.Л.
  • Анна Голуб, Чорноморський ліцей №7, вч. Кульчицька Є.П.
  • Владислава Мельник, Чорноморський ліцей №4, вч. Алексєєнко Н.В.
  • Катерина Косюга, Овідіопольський ліцей ім. Шевченка, вч. Ройченко О.А.

Дякуємо Збройним силам України за надану дітям можливість навчатися!

Вітаємо переможців та бажаємо успіху на обласному етапі!

Читайте нас в Twitter та Telegram, підписуйтесь на сторінку в Instagram та дізнавайтесь новини першими

Донати на дрони для ЗСУ
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно

Схожі новини

Місто
18 декабря 2023

Підсумки районної учнівської олімпіади з правознавства в 2023 році

Місто
22 марта 2024

В школах Чорноморська оголошено позапланові канікули

Місто
01 февраля 2024

Мрії збуваються: третьокласник з Чорноморська отримав смартфон за перемогу у всеукраїнському конкурсі

Місто
26 января 2024

Школярам Чорноморська видали ноутбуки під розпис: плюси, мінуси, підводні каміння

Місто
23 февраля 2024

Хто з чорноморських школярів переміг в обласних учнівських олімпіадах

Місто
19 декабря 2023

Підсумки районної учнівської олімпіади з математики в 2023 році

Місто
19 декабря 2023

Підсумки районної учнівської олімпіади з англійської мови в 2023 році

Місто
18 декабря 2023

Підсумки районної учнівської олімпіади з біології в 2023 році

Місто
18 декабря 2023

Підсумки районної учнівської олімпіади з правознавства в 2023 році

Місто
22 марта 2024

В школах Чорноморська оголошено позапланові канікули

Місто
01 февраля 2024

Мрії збуваються: третьокласник з Чорноморська отримав смартфон за перемогу у всеукраїнському конкурсі

Місто
26 января 2024

Школярам Чорноморська видали ноутбуки під розпис: плюси, мінуси, підводні каміння

Місто
23 февраля 2024

Хто з чорноморських школярів переміг в обласних учнівських олімпіадах

Місто
19 декабря 2023

Підсумки районної учнівської олімпіади з математики в 2023 році

Місто
19 декабря 2023

Підсумки районної учнівської олімпіади з англійської мови в 2023 році

Місто
18 декабря 2023

Підсумки районної учнівської олімпіади з біології в 2023 році