Ви завжди можете бути корисні: в Чорноморську оголошено збір крові

31 января 03:40 156 0
Ви завжди можете бути корисні: в Чорноморську оголошено збір крові
Місто

6 лютого в стінах міської поліклініки Чорноморська пройде перша акція зі збору донорської крові в цьому році. Станція переливання буде працювати з 9:00 до 13:00 на 7 поверсі за адресою 1 Травня, 1.

У зв'язку з тим, що останнім часом в Чорноморську регулярно з'являються пости із закликами про допомогу врятувати життя наших городян, хотілося б, щоб у донорській акції взяли участь якомога більше чорноморців, хто не страждає інфекціями і шкідливими харчовими звичками.

Як розповіла главрач муніципальної лікарні Олена Кузарь, кожен донор може висловити своє побажання на адресну здачу своєї крові, наприклад для Ірини Василенко або двох Анастасій - Алтухової та Іванової. Однак є і ще одна важлива причина, через яку донори крові з Чорноморська здійснюють неоціненний вклад в роботу лікарів.

Справа в тому, що кров для переливання пацієнтам в лікувальні установи, як правило, закуповують, при тому, що у плазми дуже короткий термін придатності. Тому, щоб не втрачати бюджетні кошти, наша лікарня раз в квартал організовує донорські акції для обласного банку крові, за що отримує талони на її безкоштовне отримання у разі екстреної реанімації. Нерідко саме це і вирішує долю пацієнта в найвідповідальніші хвилини.

Тому Перший інформаційний портал закликає жителів Чорноморська прийти на здачу крові, не забувши з собою паспорт і відмовившись напередодні від жирної їжі та алкоголю.

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно