Донори, відгукніться! Лікарням Одеської області гостро не вистачає крові.

20 ноября 10:44 112 0
Донори, відгукніться! Лікарням Одеської області гостро не вистачає крові.
Анонси та оголошення

Завтра, 21 листопада, на другому поверсі Палацу спорту "Юність" з 9:30 до 13:00 буде проходити чергова акція зі збору донорської крові. Запрошуються всі мешканці Чорноморська від 18-ти до 60-ти років без значних скарг на здоров'я та фізичну втому.

За словами організатора акції, керівника чорноморської філії МК "Червоний Хрест" Вадима Силіна, разом з Чорноморською басейновою лікарнею їх організація намагається проводити збір донорської крові, адже вона в величезному дефіциті, як в лікарнях Одеської області, так і по всій Україні.

"Насправді, ситуація з донорською кров'ю вельми серйозна, - пояснює волонтер. - Оскільки в країні йде війна, частина населення виїхала на заробітки за кордон, дуже невеликий сегмент людей займається донорством на регулярній основі, а з донацією "новачків" необхідно проводити ще певні маніпуляції, перш ніж вводити в експлуатацію, запаси крові на Станції переливання постійно вичерпуються ".

Вадим Сілін підкреслює, що щодня по області та країні відбуваються ситуації, коли необхідна донорська кров: починаючи від ускладнення пологів і закінчуючи дорожньо-транспортними пригодами.

Перший інформаційний портал закликає жителів Чорноморська приділити трохи часу в будній день, щоб надати реальну допомогу для порятунку життя і здоров'я своїх співгромадян. Відмовтеся сьогодні ввечері від алкоголю, смаженої, гострої і копченої їжі, в четвер вранці поснідайте кашею, соком і булочкою, а порцію солодкого чаю вам запропонують вже волонтери. Не забувайте, що роблячи добрі справи ми не тільки допомагаємо потребуючим, а й здорово піднімаємо свій настрій і самооцінку!

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно