Марк Куцевалов знявся в новому кліпі Олі Полякової
Гуморист з Чорноморська, переможець шоу "Ліга сміху" Марк Куцевалов зіграв головну роль в новому кліпі Олі Полякової "Нічна жриця".
Кліп розповідає про молодого касира, який залишається в супермаркеті на нічну зміну. Його безтурботне проведення часу порушує нечисть, яка влаштувала в торговому залі шабаш. Керує парадом Королева Ночі - Оля Полякова. Вона співає про те, як складно побороти апетит в нічний час доби. Епізодичні ролі в кліпі зіграли і інші учасники "Ліги сміху".
![]()
"У жартівливому кліпі розкривається вся правда про сучасних королев, які після опівночі перетворюються в нічних жриць. Пісня за 4 хвилини демонструє всі слабкості тонкої жіночої натури, з якою доводиться стикатися кожній дівчині в нерівній битві з відкритим холодильником після 23:59", - йдеться в описі кліпу.
![]()
Менше ніж за добу кліп піднявся на 20 позицію у вкладці "в тренді", а передплатники продовжують залишати все більше позитивних коментарів.
"Чекаємо відповідь від Винника в" Сільпо "," Так це ж гімн всіх дівчат "," Супер! Пісенька-стьоб. Підняла настрій і Марк сюди просто здорово вписався "," Це так приємно, мені вперше присвятили пісню "," Сміялася весь кліп - пісня ну дуже запальна! "," Супер-хіт на Новий Рік "," Клас! Я насмеялась! Марк красавчик! Оля молодець! ".


