Дітей та підлітків Чорноморська запрошують незвичайно відзначити день народження Астрід Ліндгрен
14 листопада відомій та улюбленій дітлахами усього світу шведській письменниці Астрід Лінгрен виповнилося б 104 роки. Напередодні цієї дати книжковий клуб “Читалочка” запрошує молодь одеського регіону поговорити про улюблені книги у режимі Zoom-конференції. На підключення юних чорноморців очікують із особливим нетерпінням.
Організатори стверджують, що це буде справді захоплююча розмова. На ній діти зможуть більше розповісти про героїв повістей Ліндгрен, які запам'яталися їм, які, можливо, стали прикладом у житті. Також учасники зустрічі зможуть поділитися книгами, які мріють прочитати, але не можуть собі дозволити з огляду на воєнні дії в Україні.
“Багато хто скаже, що зараз не до читання книг, а тим, хто поїхав до іншої країни, нема де толком їх взяти. Але ми впевнені, що дітям та підліткам треба говорити про звичні, улюблені заняття, що подарує їм почуття спокою, стабільності, підтримки. Ми поговоримо про літературу, про яку мріють чи за якою нудьгують наші діти. Іноді сила почитати настільки велика, що хочеться навіть… Загалом жартома ми назвали нашу онлайн-зустріч “КНИГИ, ЯКІ МИ КРАДЕМО”, — повідомляють ведучі “Читалочки”.
Щоб зібратися всім разом, нехай і з різних кінців землі, батьків просять допомогти у реєстрації за посиланням.
Дата зустрічі: неділя, 13 листопада
Час: 15:00-17:00
Вартість: безкоштовно