Чи співпадуть думки чорноморців і "слуг народу": завтра депутатська комісія визначить почесних громадян Чорноморська

07 апреля 06:02 719 0
Чи співпадуть думки чорноморців і "слуг народу": завтра депутатська комісія визначить почесних громадян Чорноморська
Місто

Завтра в Чорноморську відбудеться засідання комісії, яка визначить, хто найбільш гідний звання "Почесний громадянин Чорноморська"

На розгляд комісії винесено 12 кандидатур

Цього року чорноморці з небувалою активністю обговорювали тих, хто, на їхню думку, найбільш гідний цього звання або навпаки. У соціальних мережах провели кілька видів опитувань, в яких взяли участь близько 2000 осіб

Варто відзначити, що четвірка лідерів (а саме стільки кандидатів можуть отримати звання цього року) в опитуваннях різних соціальних мереж залишилася незмінною. Найбільше голосів чорноморці віддали поету і журналісту Ірині Василенко, з якою місто прощалося в січні 2021 року, і Віталію Шуму, який назавжди залишився 30-річним воїном, загиблим в зоні АТО. Третє і четверте місце в опитуваннях розділили тренер з пляжного волейболу Василина Дедкова і колишній міський голова Валерій Хмельнюк.

При цьому пальців на одній руці вистачило б, що порахувати голоси, віддані депутату міськради Юрію Бузьку, начальнику профспілки порту Сергію Бризгалову і президенту ІВТ Салману Янду - народна любов, можливо, у них ще попереду.

Але остаточне рішення, на жаль, буде не за городянами, а за міським головою Василем Гуляєвим, секретарем міськради Олегом Поліщуком і головами депутатських фракцій Юрієм Бузьком, Андрієм Левченко, Тетяною Шишкановою, Катериною Чегаринською, Лідією Запорожченко і Олексієм Довганем. Перший інформаційний портал Чорноморська сподівається, що вищеназвані "слуги народу" при прийнятті рішення врахують думку тих, хто наділив їх такими повноваженнями

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно