ПРО МІСТО

Чорноморськ


18 лютого 2016 року в рамках Закону про декомунізацію місто Іллічівськ Одеської області був перейменований в Чорноморськ.

Чорноморськ відноситься до Одеської області і розташований на півдні України, на узбережжі Чорного моря. На території Чорноморської міської ради розташовані села Олександрівка, Малодолинське і Бурлача Балка. Загальне населення міста складає більше 70 000 чоловік.

Чорноморськ - молоде місто. У квітні 2018 йому виповнилося 45 років. Але незважаючи на юний вік, з кожним роком він набуває все більшої популярності серед жителів України і є прикрасою узбережжя Чорного моря.

Чорноморськ по праву вважається морськими воротами країни. На його території в закритій акваторії Сухого Лиману розташований Чорноморський морський транспортний порт і підприємства, що забезпечують його життєдіяльність. Як міжнародний транспортний вузол, Чорноморськ представляє особливий інтерес, як для українського, так і для європейського бізнесу.

У той же час Чорноморськ - сучасне курортне місто. Приморська зона відмінно підходить для пляжного відпочинку. З 2011 року Центральний пляж Чорноморська щорічно стає володарем Міжнародного сертифіката якості пляжів - Блакитний прапор.

Вже третій рік поспіль місто приймає всесвітньовідомий гучний Koktebel Jazz festival.

На території Чорноморська немає історичних пам'яток, але є цікаві місця для відпочинку: Цікаві місця

У місті відбувається чимало цікавих новин і подій, про які ви будете дізнаватись на сторінках Першого інформаційного порталу.