ПРО МІСТО

Цікаві місця


Чорноморськ з кожним роком приймає все більше туристів. Йому вдається бути не тільки промисловим, але і курортним містом.

Чорноморськ - місто молоде, і історичних місць тут небагато. Але тим не менше він може запропонувати чимало цікавого не тільки своїм гостям, а й жителям.

Музей образотворчих мистецтв ім. А. Білого


Тут зберігається величезна колекція порцеляни різних історичних періодів - від епохи імператриці Єлизавети до радянських часів, яку передав місту колекціонер Олександр Білий. Крім того в залах музею регулярно проходять різноманітні виставки, які будуть цікаві і дітям, і дорослим.

Адреса: Черноморск, ул. Парковая, 6

Графік роботи: вівторок-неділя, 10.30-17.30.

Виставковий зал Музею образотворчих мистецтв ім. А. Білого


У виставковому залі проводять різні виставки живопису, графіки, скульптури, фотографії та творів декоративно-прикладного мистецтва.

Адреса: Чорноморськ, пр-т Миру, 30

Графік роботи: вівторок-неділя, 10.30-17.30

Музей історії Іллічівського морського порту


Експозиція Музею історії морського порту Чорноморськ/Іллічівськ доносить інформацію до відвідувача про будівництво порту, його засновників та видатних портовиків, які зробили вагомий внесок у становлення й розвиток потужного морського транспортного вузла на Сухому лимані, а також знайомить з історією Сухого лиману та основними подіями виробничої діяльності порту з часів заснування до сьогодення. Тут регулярно проводять екскурсії для школярів і студентів, зустрічі з ветеранами війни і співробітниками підприємства

Адреса: Чорноморськ, вул. Транспортна, 6

Графік роботи: 8.00-17.00, субота, неділя - вихідні. Екскурсії проводяться за попереднім узгодженням

Музей ІСРЗ


Музей ІСРЗ зберігає історію розвитку судноремонтного заводу з моменту його заснування по сьогоднішній день. У залах музею можна побачити фото перших кораблів, побудованих на ІСРЗ, і перших будинків, зведених заводчанами в Чорноморську (Іллічівську), макети доків і плавзасобів, дізнатися більше про людей, які створювали завод і місто. Хранителем музею є Почесний громадянин Чорноморська Анатолій Бєляєв, який завжди з задоволенням розповідає відвідувачам цікаву інформацію «з перших рук» - адже Анатолій Павлович працює на ІСРЗ вже півстоліття і знає про заводі все.

Адреса: с. Малодолинске, вул. Космонавтів, 59Б

Графік роботи: понеділок-п'ятниця. Вхід на територію заводу за перепустками, тому відвідини музею відбуваються в складі організованих екскурсійних груп

Центральна міська бібліотека ім. І. Рядченко


Центральна міська бібліотека залишається культурним центром Чорноморська. Крім виконання своїх основних функцій співробітники бібліотеки активно беруть участь в культурному житті міста. Тут проходять творчі зустрічі та презентації, тематичні виставки та літературні вечори. Також міська бібліотека проводить курси з навчання комп'ютерної грамотності для пенсіонерів

Адреса: Чорноморськ, проспект Миру, 30

Графік роботи: 10.00-18.00, вихідний - понеділок

Дитяча бібліотека


Дитяча бібліотека Чорноморська круглий рік приймає юних читачів. Тут проводять екскурсії і творчі зустрічі для молодших школярів. Співробітники бібліотеки - люди творчі. Вони готують для малюків лялькові вистави, читають казки і навіть створили своє бібліокафе. А книжковий фонд бібліотеки відповідає не тільки вимогам шкільної програми, а й інтересам сучасних дітей

Адреса: Чорноморськ, вул. Паркова, 8

Графік роботи: 10.00-18.00, вихідний - субота. Останній четвер місяця - санітарний день.

Приморський парк


Приморський парк Чорноморськ розташований уздовж всієї лінії міського пляжу на вулиці Парковій. Жителі і гості міста із задоволенням прогулюються численними алеями, насолоджуючись запахами моря, сосен і троянд, якими славиться наше місто. У парку є кілька дитячих майданчиків, невеликий екстрим-парк, майданчик для воркаута. На площі біля Приморських сходів проходять масштабні міські концерти та менш масштабні, але не менш цікаві виступи невеликих творчих колективів.

Молодіжний парк


Молодіжний парк розташований в центрі Чорноморська і оточений вулицями 1 Травня, Олександрійською, Шкільним провулком і проспектом Миру. Це улюблене місце для відпочинку дітей та дорослих. На території парку розташовані дитячі атракціони, ігрові та спортивні майданчики. Тут можна покататися верхи або на веселому трамвайчику, випити кави або повечеряти в кафе і ресторанах паркової зони. На майданчинку за Палацом спорту "Юність" взимку працює ковзанка, а в теплу пору року сюди приїжджають цирки-шапіто і лунапарки.

Палац спорту


Палац спорту “Юність” розташований в центрі Чорноморська. Це спортивний осередок нашого міста, де працюють численні спортивні секції. Мешканці Чорноморська мають змогу відвідувати бассейни та тренажерну залу. А гості - бути свідками яскравих спортивних змагань та турнірів, які регулярно проходять у стінах спорткомплексу. На майданчику перед Палацом спорту проходять міські свята та концертні програми.

Адреса: Чорноморськ, пр-т Миру, 20

Палац культури


Палац культури Чорноморська - сучасна будівля, яка об'єднує Центр культури і мистецтв та Дитячу школу мистецтв. У залах Палацу культури проходять театральні вистави і шоу-програми міських колективів та гастрольні спектаклі, виставки та творчі вечори. Тут знаходиться найбільший концертний зал в місті, який використовують для загальноміських зустрічей і заходів.

Адреса: Чорноморськ, вул. Хантадзе, 7

Етно-парк Нью-Васюки


Всього в кількох кілометрах від Чорноморська, біля селища Великодолинське, знаходиться чудовий етнопарк Нью-Васюки, який не змусить нудьгувати жодного члена вашої родини. І дітей, і дорослих не залишить байдужими контактний зоопарк та унікальне «Страусине подвір'я», ремісниче село і просто спілкування з природою. Крім того, ви зможете придбати різні товари і сувеніри, самостійно приготувати шашлик в зоні барбекю або підкріпитися в ресторані «П'яна Хата».

Адреса: с. Молодіжне, Великодолинська дорога, 11 (між Великою і Малою Долинами)

Графік роботи: щодня, 9.00-20.00 (ремісниче село - понеділок вихідний)

Вхідний квиток: 75 грн