Зеленський призначив Юрія Крука очільником Одеської райдержадміністрації

27 февраля 01:37 826 0
Зеленський призначив Юрія Крука очільником Одеської райдержадміністрації
Місто

26 лютого на офіційному сайті Президента України було опубліковано Розпорядження Володимира Зеленського №126 / 2021-рп, згідно з яким екс-кандидат в мери Чорноморська і колишній начальник порту "Чорноморськ" Юрій Крук призначений головою Одеської районної державної адміністрації.

Районна державна адміністрація - це нова держструктура, яка з'явилася завдяки адміністративно-територіальної реформи. Влітку 2020 року в Одеський район увійшли міста обласного значення Одеса, Біляївка, Теплодар, Чорноморськ, Південне і території ліквідованого Біляївського, частково Овідіопольського і Лиманського районів. Склад і структура районої адміністрація поки тільки формується.

Нагадаємо, що з 2013 по 2015 рік Юрій Крук очолював порт "Чорноморськ", а в 2016-2018 роках працював заступником міського голови Чорноморська. У 2020 році Юрій Крук брав участь у виборах на посаду міського голови, де зайняв лише третє місце.

Зараз Юрій Крук депутат Одеської облради ( "ПП Довіряй Справах") і голова постійної комісії з питань транспортно-комунікаційної інфраструктури, морегосподарського комплексу та цифрового розвитку.

Як віце-президент УСПП він очолює регіональне відділення в Чорноморську.

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно