Вперед до мрії: Аніта Серьогіна розпочала олімпійський рік на змаганнях в Чилі

13 января 01:30 966 0
Спорт

Українські каратисти розпочали олімпійський сезон. Цими вихідними, 10-12 січня, в Сантьяго пройшов перший турнір Karate 1 Серії А. Вихованка і тренер СК "Катана - порт Чорноморськ" Аніта Серьогіна продовжила боротьбу за бали, необхідні для участі в Олімпійських іграх 2020.

У своїй ваговій категорії до 61 кг Аніта провела три бої. У першому - з рахунком 3:0 виграла у канадської спортсменки, яка входить в ТОП-10 олімпійського рейтингу. У другому - виграла в італійки. А третій бій програла спортсменці з Китаю Сяоян Ін, яка очолює олімпійський рейтинг. За словами Олександра Тонкошкура, рахунок був 1:1, але завдяки технічній перевазі за рішенням суддів перемога дісталася китаянці. На жаль, за вихід у фінал китаянка програла спортсменці з Сербії Йованні Прекович, і Аніта не змогла поборотися за бронзу.

Усього ж в активі збірної України дві нагороди змагань в столиці Чилі - "золото" Анжеліки Терлюги і "бронза" Галини Мельник

У новорічному інтерв'ю для сайту НОК України в Одеській області Аніта розповіла про підсумки 2019го і свої очікування від 2020 року

"Рік видався чудовий. Звичайно, не все виходило, як хотілося, але найважливіші медалі я все ж завоювала. Ці нагороди дають сили і мотивацію на 2020й рік, точніше навіть на перше півріччя року, адже цей період буде дуже важливим для мене в моїй спортивній кар'єрі взагалі. "

Нагадаємо, Літні Олімпійські ігри в Токіо стартують 24 липня. Їм передують вирішальні турніри Прем'єр-ліги і серії А, чемпіонат Європи, який відбудеться в Баку в кінці березня, і ліцензійний турнір, який відбудеться в травні в Парижі.

"Аніта - спортсменка з таким темпераментом, що успішно виступає на найвідповідальніших стартах - чемпіонатах Європи, Європейських іграх та інших, - поділився в тому ж інтерв'ю Олександр Тонкошкур. - Для неї Прем'єр-ліги - це контрольні старти, де вона може себе випробувати, перевірити деякі технічні моменти. Тому я розраховую на її роботу і успіх у 2020 році"

Отже, до червня у нашої Аніти ще чимало часу, щоб поборотися за олімпійські бали і завоювати свою мрію - взяти участь в Олімпійських іграх в Токіо. А ми, від щирого серця бажаємо нашій улюблениці успіху!