Вимагав хабар за експорт зерна: що загрожує корумпованому екс-начальнику митниці Чорноморська
Вже колишнього очільника митного поста «Чорноморськ-порт» Євгена Носова затримали на злочинній схемі з отримання хабара за безперешкодний вивіз зерна до країн третього світу. У той час як вся міжнародна громадськість шукала спосіб домовитися з країною-терористом та запобігти голоду, чиновник з нашого міста знайшов додаткове джерело заробітку.
Він поставив на потік оформлення накладних на випуск із чорноморського порту вантажівок і з кожної партії експортних сертифікатів одержував профіт у розмірі 4100 доларів.
![]()
Під час обшуку у корупціонера було виявлено 100 000 доларів готівкою. Українські правоохоронні органи продовжують слідство і шукають інших причетних до злочинної схеми осіб, оскільки такий масштабний проект неможливо було організувати поодинці.
![]()
Наразі готується підозра відповідно до ст. 368 КК України, санкція якої передбачає покарання до 10 років позбавлення волі. Щоб підозрюваний отримав максимальний термін, силовикам необхідно знайти та довести наявність хоча б одного співучасника.
Такий зухвалий і цинічний злочин передано на контроль Офісу генерального прокурора. Затриманий митник утримується під вартою і ймовірно найближчим часом вирушить до СІЗО.
![]()


