Ветерани АТО/ООС допоможуть побратимам із Чорноморська отримати законні виплати

03 декабря 08:13 429 0
Ветерани АТО/ООС допоможуть побратимам із Чорноморська отримати законні виплати
Місто

На сьогодні у Чорноморську зареєстровано та проживає близько 700 осіб, які брали участь у бойових діях (УБД) на Донбасі. Усім вони, згідно закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії та соціальний захист», мають право на щорічні виплати.


Сума цих виплат становить п'ять мінімальних пенсій за віком, які мають бути сплачені до 5 травня. Проте, мабуть, у зв'язку зі зростанням кількості УБД у всій країні Кабмін щорічно знижує розмір соцгарантії. Деякі ветерани вже 2021 року отримали менше 2000 гривень.

ГО «Ветерани Чорноморська» на чолі з Олексієм Коршуновим готові надати юридичну допомогу у відстоюванні своїх законних прав та пільг. Оскільки процедура передбачає судові розгляди, то далеко не кожен готовий понести такі витрати.

«Ми зі своїми хлопцями детально вивчили весь процес, і як ветерани битв на Донбасі хочемо взяти участь у долі наших побратимів, їхніх родин. Це стосується абсолютно всіх захисників нашого міста, незалежно від політичних та особистих уподобань. Ми захищали нашу країну та маємо право отримати від держави законну компенсацію», - поділився Олексій Коршунов.

Так, усіх, кому нарахування не приходять усупереч наявності всіх посвідчень, голова ГО запрошує в робочі дні до 506 кабінету БП «Райдуга» за адресою 1 Травня, 3. Вся тяганина, включно із судовими позовами, для ветеранів безкоштовна. Єдине, що можливо треба буде сплатити, це витрати на папір та ксерокопії.

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно