У Чорноморську Жінкою року стала мати 7 дітей

27 февраля 03:47 424 0
У Чорноморську Жінкою року стала мати 7 дітей
Люди

Щорічно до Міжнародного жіночого дня в Чорноморську проводять конкурс "Жінка року". Цього року комісія визначила переможців у 8 номінаціях. Переможницею в номінації "Материнство" стала багатодітна мешканка Олександрівки 34-річна Олена Савчук.

У родині Савчуків виховують сімох дітей: шість дівчаток і одного хлопчика.

Діти в родині з'являлися з різницею в два роки. Таким чином старшій доньці 13 років, а молодшій тільки виповнилося 5 місяців.

Четверо дівчаток вже ходять в школу і радують батьків гарними оцінками.

"Добре, що для нас навчання в музичній школі безкоштовне. Діти із задоволенням ходять на хор і виступають зі струнним ансамблем на всіх міських святах. Еля грає на віолончелі, Яна - на скрипці, Софія - на фортепіано, Мілана - на скрипці. А ми намагаємося ходити на всі концерти дітей", - поділилася Олена.

По неділях вся сім'я ходить на служіння в одну з протестантських церков міста.

"У Яни здатністьі до іноземних мов, але поки немає можливості ходити на англійську. А Ельвіра мріє займатися в секції плавання, але спорт нам поки що не по кишені", - розповіла мама.

Але незважаючи на складності, Олена впевнена, що велика сім'я - це величезне щастя і радість. Вони з чоловіком справляються навіть без няні.

Місця в приватному будинку вистачає всім. Багатодітні батьки жартують, що син просить братика. А ось велика машина, де поміститися вся їхня сім'я, - це мрія батьків.

Жінка, яку материнство робить по справжньому щасливою, поділилася, що її чоловік був одним з 12 дітей в сім'ї. І щороку на дні народження у прабабусі збирається 170 дітей, онуків і правнуків.

Перший інформаційний портал Чорноморська вітає одну з переможниць конкурсу. Урочисте нагородження пройде 5 березня в приміщенні міської ради.


Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно