У Чорноморську застрягло судно, заповнене пшеницею: Росія заблокувала коридор

27 апреля 10:32 504 0
У Чорноморську застрягло судно, заповнене пшеницею: Росія заблокувала коридор
Бізнес

26 квітня з МТП “Чорноморськ” гуманітарним коридором мав вийти корабель, з тоннами пшениці на борту. Разом з іншими судами, зафрахтованими Всесвітньою продовольчою програмою ООН для жителів Азії, Африки та Європи, він чекає на черговий дозвіл Росії, яка в останній момент призупинила зернову угоду.

Нагадаємо, що Одеський регіон постачає продовольством фактично дві третини планети, проте Кремль, для якого ця область залишається (і залишиться) нездійсненою мрією, продовжує провокації.

“Ще вранці в інтернеті почала поширюватися хибна інформація про нібито заборону Військово-Морськими Силами Збройних Сил України руху торгових суден у рамках зернової ініціативи з/в порти Великої Одеси. Така інформація абсолютно не відповідає дійсності”, - зазначили у морському оборонному відомстві на Facebook.

Також зазначається, що за даними ООН, зерновим коридором з українських портів на 25 квітня відправлено 28,9 млн. тонн агропродукції до країн Африки, Азії та Європи, у тому числі кукурудзи — 14,5 млн. тонн, пшениці — 7,9 млн. тонн. соняшникової олії – 1,5 млн. тонн.

Купити дрони для ЗСУ
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно

Схожі новини