У Чорноморську відсвяткують День торта
У п'ятницю, 17 липня, в бібліотеці ім. І.Рядченка вперше в історії Чорноморська пройде святкування Дня торта, де всі гості зможуть не лише скуштувати солодощі, а й ознайомитися з новою колекцією книг.
Керівництво центральної бібліотеки організувало візит психолога Надії Гурман, яка в короткій лекції поділиться секретами "життя в шоколаді", а протягом вечора буде працювати локація з професійним фотографом.
Оскільки День торта - це свято міжнародного масштабу, то без подарунків його проводити не можна. Співробітники бібліотеки проведуть веселі вікторини з призами, ніхто з учасників конкурсів не піде без презенту і гарного настрою.
На свято запрошують всіх бажаючих, вхід абсолютно вільний, від гостей потрібні лише гарний настрій і рецепт улюбленого десерту, яким ви не проти поділитися з іншими господарочками.
Коли: 17 июля о 15:00
Де: бібліотека ім. Рядченко (пр-т Миру, 30)


