У Чорноморську підліток отруїлася алкоголем
Сьогодні вранці мешканці будинку на Парусній знайшли у дворі молоду дівчину, що втратила свідомість. На місце була викликана "швидка", яка відвезла дівчину в міську лікарню Чорноморська, де лікарі поставили їй діагноз "алкогольна кома".
"Постраждала, 16-річна жителька міста, після оперативного втручання лікарів-реаніматологів прийшла до тями, і її стан оцінюється як стабільний. Поруч з нею зараз знаходиться мама, яку вдалося знайти завдяки соціальним мережам і волонтерам ", - розповіла в.о. головлікаря Чорноморська Анжела Попадюк.
Випадкові свідки розповіли, що дівчину помітили з подругою вночі напередодні, коли вони розпивали спиртні напої і палили. Той факт, що неповнолітні можуть спокійно купити "товари для дорослих" і гуляти серед ночі по вулицях, обивателів, звичайно обурює.
"Ви ж розумієте, це вже не перший випадок, коли дитина труїться алкоголем, зовсім недавно, схожий випадок стався в сусідньому селі, і з приходом літа такі новини будуть з'являтися все частіше. Виходить, що ця дівчинка всю ніч пила з подружкою, а під ранок просто втратила свідомість, добре, що ще люди не залишилися байдужі ", - зазначає Олена, яка супроводжувала постраждалу до лікарні і була поруч, поки не знайшлася мама дівчинки. Вона переконана, що поліція повинна строго контролювати роботу нічних кіосків, які відпускають алкогольну і тютюнову продукцію, не заглядаючи в паспорт.
Перший інформаційний портал ж звертається, в першу чергу, до батьків з проханням уважно стежити за тим, де зараз знаходяться наші діти і, допускаючи свободу у вихованні, не наражати їх на небезпеку безвідповідальності.


