Тест: скільки разів ви впізнали Чорноморськ у серіалі "Папік-2"

05 апреля 03:36 1024 0
Тест: скільки разів ви впізнали Чорноморськ у серіалі "Папік-2"
Місто

Минулого тижня на каналі "1+1" відбулася прем'єра другого сезону серіалу "Папік", зйомки якого частково проходили в Чорноморську. Кадри міста зустрічаються в серіалі з 5 по 8 серію, коли група героїні приїжджає в Чорноморськ в рамках свого гастрольного туру. Скільки разів ви впізнали рідне місто на малому екрані, пропонуємо порахувати разом з Першим інформаційним порталом Чорноморська.

1. "Метрополіс"


Кадри з нічного клубу "Метрополіс" показали в серіалі ще в п'ятій серії, коли під час гастрольного туру учасниці групи сваряться і пакостять одна одній. Жителі Чорноморська, які брали участь в зйомках концертної сцени, згадують, що після чергового включення хіта групи "Я не така свята", у них вже "починала йти кров з вух".

2. Центральна прохідна порту

Саме на портовій зупинці головні герої вивантажують свій багаж по приїзду в Чорноморськ. Околиця міста і невелика кількість людей привернули знімальну групу після того, як біля готелю "Моряк" збиралися цілі натовпи, щоб подивитися на знімальний процес.


3. Приморський парк

Ці кадри впізнали всі. Проходка героїні алеєю Приморського парку підірвала сторіз в офіційному Інстаграм серіалу.


4. Поромна переправа з видом на порт

Тут сестри встигли і погуляти при світлі дня, і вивернути душі після відпочинку в нічному клубі, будуючи грандіозні плани на п'яну голову.


5. Готель "Моряк"

Саме біля входу в готель "Моряк" влітку 2020 роки знімали сцену, коли головна героїня збиралася на зустріч з її сім'єю.


6. Нічний клуб "Підводний човен"

У серіалі нічний клуб показали саме таким, як в житті - останнім притулком для тих, кого не впустили або вигнали з "Метрополіс". Для більш реалістичної картини не вистачило вагітних гоугоущіц і бійок біля входу.

7. Ринок біля спуску до пляжу "Чайка"

Саме на ринку з надувними матрацами і копченою рибкою героїні купують слабоалкогольні напої, щоб розпити їх на Приморських сходах.


8. Ломбард на проспекті Миру

За сюжетом ще до гастролів у Чорноморську, герой Боклана міняє гроші в ломбарді на проспекті Миру. На жаль, такі ломбарди є в кожному українському місті, але свій впізнаєш з тисячі.

9. Пляж

Більшість пляжних сцен знімали на безлюдних диких пляжах Лебедівки і Овідіопольського району. Але одну зі сцен зняли на території порту. Вдалині видніється до болю рідний вигин берегової лінії і недобудовані готелі.

Результат:

1-3 Швидше за все, ви дивилися серіал "як фон", відволікаючись на телефон. Воно й зрозуміло, враховуючи поки що "тухлу" сюжетну лінію і беззаперечну перевагу першого сезону над другим. Можливо, ви виросли в цьому місті, і, виїхавши, пам'ятайте лише "туристичні" місця, фото яких вам надсилають родичі.

4-6 Своє місто ви любите, але деякі його недоліки намагаєтеся не помічати. На питання туристів про те, чим зайнятися в Чорноморську, хвилин п'ять думаєте, після чого радите піти на море і поїхати до Одеси.

7-9 Ви можете впізнати улюблене місто навіть за шматочком плиточки, потворною вивіскою або розмитим обрисом "хрущовки". Своїм знайомим не лінуєтеся зайвий раз нагадати, що Чорноморськ - найкраще місто на землі. А прогулянки біля моря і в парках - невід'ємна частина ваших вихідних.

9 + ви знаєте Чорноморськ краще, ніж автор цього тексту. Ну, або бачите своє місто навіть там, де його немає.

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно

Схожі новини