Силач із книги Гіннеса, який встановив рекорд у Чорноморську, став цирковим артистом
Відомий всій Україні силач Олег Скавиш під сценічним псевдонімом Тягнизуб, який увійшов до Книги рекордів Гіннеса у 2018 році прямо з Чорноморська, став цирковим артистом Львівського державного цирку.
У нашому місті знаменитість була аж цілих п'ять разів, і щоразу місцеві глядачі зустрічали його з теплом та захопленням. У 2020 році він навіть взяв участь у передвиборчій кампанії кандидатів від політичної партії "Європейська солідарність", тоді Тягнизуб тягнув проспектом Миру автобус з пасажирами.
Тепер стронґмен дивує своїми здібностями публіку на арені цирку.
За словами Олега, це здійснення мрії дитинства. Дорога до цирку зайняла в нього майже 12 років, але, як показав добре знайомий нам рекордсмен - від поставленої мети не можна відмовлятися, навіть якщо перед тобою сотні перешкод.
Важливо також зазначити, що Олег Скавиш не відмовився від головної професії – він, як і раніше, працює педіатром у львівській лікарні. Лікування та допомога дітям - головне призначення силача, а демонстрація незвичайного таланту - хоч і на важливому, але все ж таки другому місці.
Рекордсмен повідомив, що з великою втіхою згадує Чорноморськ. Він чекає на запрошення і обов'язково прийме його за можливості.
“Дуже добре місто, з яким пов'язані дуже важливі для мене події, спогади. Сподіваюся, ще обов'язково приїду і стану у нагоді!”, - з усмішкою каже Тягнизуб.
Читайте нас в Twitter та Telegram, підписуйтесь на сторінку в Instagram та дізнавайтесь новини першими