Сергій Стерненко отримав офіційні підозри у вбивстві жителя Чорноморська

11 июня 12:34 426 0
Сергій Стерненко отримав офіційні підозри у вбивстві жителя Чорноморська
Місто

Сьогодні скандально відомий активіст з Одеси Сергій Стерненко, за два роки після події, отримав офіційні підозри за двома кримінальними статтями: ч.1 ст. 115 КК - умисне вбивство та ч.2 ст. 263 КК - незаконне носіння "холодної" зброї, яке в підсумку і призвело до фатальних наслідків щодо 29-річного жителя Чорноморська Івана Кузнєцова.

Відзначимо, що протягом двох років справа щодо цього загадкового вбивства стояла на місці, підозрюваних не було, були тільки свідки і потерпілі. Це резонансна травневе вбивство в спальному районі Одеси буквально розкололо суспільство, створило грунт для різних версій і неправдоподібних чуток, на підтримку Стерненка і проти нього проходили численні мітинги.

У свою чергу новий генеральний прокурор України Ірина Венедиктова зазначила, що розслідування цієї гучної справи - одне з пріоритетних, а винні будуть покарані.

Сам активіст категорично заперечує свою провину, наполягає, що смерть Кузнєцова - виключно результат вимушеного самозахисту, а ніж - не лише не є холодною зброєю, але навіть йому не належав.

Сьогодні слідство зробило новий крок в розслідуванні цієї справи, помилково або справедливо - вирішить вже суд. А Перший інформаційний портал продовжить стежити за цим процесом, оскільки він не тільки резонансний, але і безпосередньо хвилює жителів Чорноморська, які знали загиблого Івана Кузнєцова.

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно