Пляжний волейбол: Спортсменка із Чорноморська завоювала путівку на чемпіонат Європи
Цими вихідними в Києві проходив чемпіонат України з пляжного волейболу. За його підсумками спортсменка з Чорноморська Єва Сердюк стала чемпіонкою і завоювала путівку на чемпіонат Європи.
Вихованка КДЮСШ Чорноморська та тренерки Тетяни Сухіної Єва у парі зі спортсменкою з Запоріжжя були явними фаворитами змагань і добилися впевненої перемоги.
Нагадаємо, що за останні роки вихованки відділення пляжного волейболу нашої КДЮСШ завоювали 8 медалей у чемпіонатах світу і Європи у «вікових» чемпіонатах
Дар’я Романюк, Єва Сердюк, Ганна Чечельницька та Софія Рилова - ці імена знайомі шанувальникам пляжного волейболу. На всі міжнародні п’єдестали їх привела Тетяна Сухіна.
Вітаємо Єву із перемогою та бажаємо подальших вдалих змагань! Дякуємо ЗСУ за таку можливість!
За матеріалом Відділення НОК України в Одеській області