Оскандалений забудовник Чорноморська постане перед судом

28 апреля 01:02 637 0
Оскандалений забудовник Чорноморська постане перед судом
Місто

Нацполіція Одеської області повідомляє про пред'явлену підозру в розкраданні 10 млн гривень голові правління будівельної компанії, яка займалася створенням житлового фонду в Чорноморську. Судячи з коментарів поза офіційною заявою, мова йде про директора АТ "СТС-Інвест" Сергія Санькова.

Легендарний 20-поверховий будинок на Парусній, 18, який так-сяк звели в 2005 році під чуйним керівництвом Санькова, майже 15 років перебуває в епіцентрі житлово-комунальних драм і скандалів. Потенційного винуватця цього, нарешті, виявили.

"Встановлено, що 38-річний чоловік, обіймаючи посаду голови акціонерного товариства в Чорноморську, протягом 2014-2015 років привласнював кошти, які надходили від інвесторів для будівництва багатоповерхівки на території міста. Сума збитку, нанесена забудовником, склала майже десять мільйонів гривень", - зазначено в повідомленні правоохоронців.

Тепер забудовнику загрожує термін позбавлення волі від 7 до 12-ти років з конфіскацією майна, суд щодо запобіжного заходу призначений вже на завтра.

Згідно з інформацією ЗМІ, Саньков з цього приводу поспішно назвався хворим і відкрив лікарняний, але підозрюваний не став давати коментарів з цього приводу.

"Суд все розгляне і вирішить, а результат уже ви самі дізнаєтесь", - відрізав скандальний забудовник.

Перший інформаційний портал продовжить спостерігати за розвитком подій в найвідомішій висотці Чорноморська і бажає власникам квартир, нарешті, знайти тепло і затишок спокійного життя без мітингів, скарг і з'ясування стосунків з сусідами.

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно