Новий рекорд чорноморця на Європейських іграх 2023
Першим на арену Європейських ігор у вівторок, 20 червня, вийшов дебютант змагань 21-річний легкоатлет із Чорноморська Владислав Шепелєв.
За день до офіційного відкриття Ігор в польському Хожуві Влад став переможцем у потрійному стрибку, тричі побивши свій власний рекорд До цього турніру рекордною для атлета була позначка в 16,34 м. Влад подолав її вже з першої спроби: спочатку 16,41м, у другій спробі - 16,53м і нарешті переможні 16,67м!
"Дякую ЗСУ, що я можу тут змагатися! Дякую нашим воїнам за те, що ми можемо виборювати на своєму фронті! Не можна забувати, що в нашій країні йде війна!" - емоційно зазначив Влад.
Нагадаємо, що в рамках Європейських ігор прозожить командний Кубок Європи з легкої атлетики, де збірна України змагатиметься у другому за рангом дивізіоні і відповідно боротиметься за вихід в перший.
Перший інформаційний портал щиро вітає Владислава, його тренерів Сергія Полінкова та Олександру Стаднюк та всіх чорноморців! Вболіваємо разом! Дякуємо ЗСУ разом! Йдемо до перемоги разом!
Читайте нас в Twitter та Telegram, підписуйтесь на сторінку в Instagram та дізнавайтесь новини першими