Молодіжний простір: у Чорноморську запускається безкоштовний курс психології та творчості

21 июня 08:11 583 0
Молодіжний простір: у Чорноморську запускається безкоштовний курс психології та творчості
Анонси та оголошення

Літо та спека - пора молодих людей, їх веселощів, дозвілля, першого кохання та нових відкриттів. На жаль, війна поглинула плани всіх наших дітей, відібравши у них можливість весело проводити канікули та відпустки. Проте для того в Чорноморську і існує міський відділ культури та його чудові співробітники, аби навіть у темні часи висвітлювати дорогу променями своїх творчих ідей.

З середини червня 2022 року запускається молодіжний проект, призначений для аудиторії від 14 до 35 років. Участь у ньому абсолютно БЕЗКОШТОВНА. В рамках заходів платформи ви отримаєте цілу низку навичок, знань, чудово проведете час і познайомитеся з новими людьми, що може стати початком чогось доленосного.

Координатор проекту та директор модельної школи Ольга Сагайдак із самого початку військових дій надавала професійну допомогу дітям, які опинилися у Чорноморську вимушеними переселенцями із сім'ями. Вона довгий час шукала можливість бути корисною не лише на короткий час, а й запустити довгострокову перспективу, яка працюватиме для молоді нашого міста та після перемоги.

І ось перший етап майбутньої Молодіжної платформи відчиняє свої двері вже цього літа по середах в арт-укритті за адресою пр-т Миру, 30. Усі заходи фінансуються міжнародними грантами, тому від учасників потрібна лише особиста присутність із настроєм дізнаватися про нове, робити відкриття.

Розклад майстер-класів на місяць:

  • 22 червня 17:30 – знайомство з командою проекту, майстер-клас акторської майстерності від шоумена, ведучого та керівника Палацу культури Максима Лободи;
  • 29 червня 17:30 – дефіле та основи модельного мистецтва, всупереч поширеній думці, актуальною буде участь не лише дівчат, а й хлопців;
  • 6 липня 17:30 – психологічний тренінг на дуже важливу у сучасному суспільстві тему “Комплекси. Як припинити шукати у собі недоліки”;
  • 13 липня 17:30 - акторська майстерність як навичка, корисна для життя та сцени;
  • 20 липня 17:30 - тренінг з психології на тему "Як знайти себе, відкрити в собі таланти та здібності".


Організатори пропонують обрати собі заняття до душі та заздалегідь планувати середи найближчого місяця. Також вони рекомендують взяти участь у всіх майстер-класах, адже іноді найкращі події та найважливіші зустрічі відбуваються тоді, коли ми їх зовсім не чекаємо. Українській молоді та чорноморському літу бути!

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно