Купання в морі 2026
Через 3 дні починається літо... І всі ми, чорноморці, вже подумки там, на пісочку. Але давайте чесно: купатись у нас зараз — це ще той квест із ризиком. Постійно чуємо про міни, які море виносить. А тут ще й нові розмови про російські морські дрони, мовляв, а раптом вони на пляж запливуть?
Ми вирішили дізнатися, що про це думають військові та наша мерія.
Про дрони можна не перейматися
Речник ВМС Дмитро Плетенчук каже, що цивільним на пляжі дрони не загрожують. У росіян їх мало, і вони їх використовують, щоб охороняти свої кораблі в Криму чи Новоросійську. Ну, і побачити такий дрон з берега майже неможливо — вони низькі та непомітні. Тобто, спеціально на наш центральний пляж вони не попливуть.
Головний треш — це все ще міни
А от міни — це реальна жесть. АМПУ та наша мерія в один голос кажуть: це головна небезпека. Після штормів їх постійно зриває і несе до берега. І передбачити, де вона спливе, неможливо.
То що з купанням у Чорноморську?
Коротше, офіційно пляжі у нас закриті. Жодної «безпечної зони» з сітками в Чорноморську на 2026 рік міськрада не відкривала. Все тому, що ці сітки після першого ж шторму рвуться, і товку з них нуль.
Тому, якщо хтось і йде в воду — це тільки на свій страх і ризик. Влада офіційно попереджає: перебування на узбережжі Чорноморська небезпечне для життя.
Бережіть себе!


