Кров продавати не будуть: Червоний Хрест запрошує чорноморців до донорства

15 сентября 01:55 467 0
Кров продавати не будуть: Червоний Хрест запрошує чорноморців до донорства
Анонси та оголошення

Завтра, 16 вересня, з 9:00 до 13:00 в приміщенні Палацу спорту «Юність» в Чорноморську проходитиме традиційна, щоквартальна акція зі збору крові для медичних потреб. Акцію проводять під егідою МО «Червоний Хрест»

Тим, хто бажає взяти участь у порятунку життів співгромадян, необхідно мати при собі паспорт, а також поснідати сухим печивом і солодким чаєм. Напередодні здачі крові вкрай не рекомендується вживати алкоголь, смажене, гостре і нехтувати будь-якою зміною стану організму (кашель, температура, нудота та ін.)

Відзначимо, що пару тижнів тому один з телевізійних каналів нашого міста випустив епізод, де ведучий, заявив, що кров, яку здають чорноморські донори, цинічно продають в Одеську обласну лікарню, а для потреб місцевих пацієнтів в міській клініці крові просто немає.

Поспішаємо заспокоїти наших читачів, адже екс-головлікар Олена Кузарі ще задовго до «резонансного» відкриття розповіла, як саме працює механізм транспортування донорської крові. Перевірка, обробка, а головне правильне зберігання донорського матеріалу поки неможливі в регіональних лікарнях, тому вся кров перевозиться після збору в головний обласний госпіталь на вул. Ак.Заболотного.

Лише невелика кількість зберігається в спецхолодільніках в Чорноморську, і при аваріях, ускладнених пологах і інших ПП, потерпілий отримає термінову допомогу, поки основну кров доставлять з Одеси.

Карантин вніс свої корективи в звичний уклад життя, і зараз запаси донорської крові як ніколи обмежені. Тому якщо у вас є бажання і можливість, витратьте свій час, рятуючи життя і покращуючи своє власне здоров'я

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно