Казка з повітряних кульок: чорноморська Шарова Молнія представила нову конкурсну роботу

09 октября 08:00 454 0
Казка з повітряних кульок: чорноморська Шарова Молнія представила нову конкурсну роботу
Місто

Творець святкового настрою та незабутніх емоцій з Чорноморська, наша Шарова Молнія Євгенія Лічман стала одним із співавторів казкової композиції з повітряних кульок за мотивами відомої казки "Мойдодир".

Саме з цією роботою команда "Скіфія" бере участь в Міжнародному онлайн-фестивалі повітряних куль

"А ви любите казки? Я - ні, - зізнається Женя. - Точніше, я любила, коли мама сама вигадувала казки, а ще більше любила, коли мама співала на ніч. Чесно, не пам'ятаю жодної казки, але пам'ятаю своє щасливе дитинство. І лише одну фразу я запам'ятала, коли мама у ванній влаштовувала мені пінні гори і примовляла:

«Моем, моем трубочиста
Чисто, чисто, чисто, чисто!
Чтобы был наш трубочист
Чист, чист, чист, чист!»

А в цей момент лоскотала мене, і я заливалася сміхом. Напевно, не має значення, що ми не запам'ятовуємо ту чи іншу казку, а важливо те, що ми ніколи не забуваємо наше дитинство і наших батьків. "

Ці дитячі щасливі спогади і допомогли в створенні незвичайно реалістичної композиції. Тут і "всім відомий умивальник, знаменитий Мойдодир", і головний герой, що пізнає всі радощі купання, і різнобарвна мильна піна, що струмиться до його ніг.

Складно оцінити ту працю, яку вклали конкурсанти в свою роботу, але дрібні деталі, зроблені з повітряних кульок всіх кольорів і розмірів просто вражають.

Переможців фестивалю визначить компетентне журі, ну а ми можемо допомогти нашій талановитій землячці отримати приз глядацьких симпатій. Для цього достатньо перейти за посиланням і поставити "+" біля командної роботи під номером 15.

Чорноморці вже не раз доводили свою силу в підтримці міських талантів. Давайте зробимо це знову!

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно