Юний чорноморець став чемпіоном світу з шахів!

25 октября 11:19 300 0
Юний чорноморець став чемпіоном світу з шахів!
Спорт

З 14 по 26 жовтня в індійській столиці Нью-Делі проходить світовий шаховий турнір. Сьогодні відбулася вирішальна партія останнього 11-го туру, де в категорії до 20-ти років переміг неодноразовий переможець всеукраїнських та європейських шахових турів, житель Чорноморська і випускник школи №1 Євген Штембуляк.

Перемога в номінації зробила нашого 20-річного земляка абсолютним лідером категорії і чемпіоном світу!
Вирішальний тур для Євгена відбувся в шаховій "сутичці" з росіянином Володимиром Мурзіним. Завдяки грамотним і продуманим позиціям чорноморця, його противник здався на 63-му ході. У турнірній таблиці Штембуляк набрав 9 очок з 11 можливих.

На офіційному сайті шахового форуму наголошується, що Євген Штембуляк, у якого був лише 7-й стартовий номер за рейтингом, виграв 7 поєдинків і ще 4 завершив внічию.

Крім того, чорноморський шахіст в 5-му турі обіграв 14-річного вундеркінда з Індії Рамешбабу Прагнанандха, одного з наймолодших гросмейстерів світу, якому пророкують велике шахове майбутнє. Після цього партії Євген захопив лідерство, весь час грав на першій дошці і став володарем найвищого звання в своїй віковій категорії.

Родичі Євгена розповідають, що хлопець вже півтора року вчиться в США в університеті на професійного гросмейстера. Разом з ними Перший інформаційний портал пишається і вітає видатного чорноморця з абсолютною перемогою! Завдяки таким як Євген Штембуляк ми можемо пишатися своїм містом і вірити в його велике майбутнє!

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно