Час рятувати світ, виходячи з дому: в Чорноморську пройде відразу два Дня донора

29 июня 02:42 144 0
Час рятувати світ, виходячи з дому: в Чорноморську пройде відразу два Дня донора
Анонси та оголошення

Перші два липневих дня обіцяють бути не лише спекотними, але і знаковими для Чорноморська. 1 і 2 липня в нашому місті будуть проходити акції зі збору крові, які приурочені до Дня донора. Незважаючи на те, що карантин ще не завершився, станції переливання крові закликають громадян ділитися своєю кров'ю, тому що життєво-важливий матеріал знаходиться в постійному гострому дефіциті.

У свою чергу, фахівці з обласного центру проведуть акцію згідно з вимогами карантину, щоб виконувати всі безпечні заходи і не порушуючи соціальної дистанції між волонтерами.

Так 1 липня акція буде організована керівництвом Чорноморської лікарні і пройде на 3 поверсі поліклініки по адресою 1 Травня, 1. Проходити збір крові буде з 9:00 до 13:00.

2 липня з 9:30 до 13:00 кров збиратимуть під патронатом Міжнародної організації "Червоний хрест". Місце проведення - вже традиційне: пр-т Миру, 20, ДС "Юність", 2 поверх.

В обох випадках донорам обов'язково мати з собою паспорт та медичну маску, а бахилами забезпечать співробітники станції, які прибудуть з Одеси.

Також медики нагадують, що напередодні здачі крові вкрай не рекомендується їсти багато смаженого, копченого, пити алкоголь, а на сніданок варто відмовитися від кави. Зате натомість ви отримаєте справжню процедуру омолодження, оновлення та зміцнення імунітету. Не кажучи вже про те, що станете супергероєм, що врятував чиєсь життя!

Курсы программирования в Черноморске
НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ
Для того, щоб залишити коментар, необхідно